Solid Group

730 300 600

systemy alarmowe

Proponujemy montaż profesjonalnych
systemów alarmowych różnych marek.


Konwojowanie gotówki i ochrona wartościowych przesyłek jest bardzo ważnym tematem w zakresie bezpieczeństwa. Polega to na ochronie i transporcie specjalnym pojazdem. Transportujemy wtedy pieniądze, oraz wartościowe przesyłki. Do tego typu transportu zatrudniani są wykwalifikowani pracownicy nazywani konwojentami. Posiadają oni specjalne środki łączności i zabezpieczenia techniczne. Cały transport odbywa się w asyście osoby, która została dysponowała przesyłką. Są to między innymi kasjerki, osoby wyznaczone przez zleceniodawcę, a nawet sami zleceniodawcy.

Warto również pomyśleć o inkaso, czyli o wiele prostszej formie transportu chroniącego gotówkę. Pracownik w tym przypadku nie bierze udziału w transporcie. Odbiór gotówki musi odbyć się za pokwitowaniem w miejscu określonym przez klienta. Pieniądze muszą być odpowiednio spakowane w koperty i opisane. Przekazanie depozytów musi odbywać się niezwłocznie.

Usługa ta pozwala w szybki i wyjątkowo bezpieczny sposób odebrać i przetransportować pieniądze do banku lub liczarni. W ten sposób można bardzo szybko i sprawnie zarządzać swoimi własnymi środkami. Polecamy ten sposób transportu sieciom punktów handlowych i usługowych, hurtowniom, stacjom paliw, ale także pojedynczymi punktami, które zajmują się obrotem gotówką.

Szczycimy się tym, że posiadamy nowoczesną i profesjonalną flotę pojazdów. Są one odpowiednio przystosowane do przewozu pieniędzy, a także przedmiotów wartościowych. Gwarantujemy fakt, że spełniamy wszelkie obowiązujące przepisy i normy. Nasza flota to gwarancja pełnego bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie udzielą Państwu wszelkich informacji na temat naszej bogatej oferty.