Solid Group

730 300 600

systemy alarmowe

Proponujemy montaż profesjonalnych
systemów alarmowych różnych marek.


Jeżeli interesuje Państwa kompleksowa usługa dotycząca bezpieczeństwa osób i mienia, które należy do zleceniodawcy, warto zainteresować się ochroną stacjonarną. To rozwiązanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Ogromnym atutem ochrony stacjonarnej jest fakt, że jest ona dostosowana indywidualnie do potrzeb danego klienta. Jest ona uzależniona przede wszystkim od rodzaju obiektu, którego będzie dotyczyć.

Nasza firma charakteryzuje się wyjątkową elastycznością. W ten sposób możemy podejść do każdego klienta indywidualnie. Przyglądając się specyfikacji obiektu, możemy spersonalizować system ochrony stacjonarnej tak, by działał jak najskuteczniej. Podstawą do stworzenia takiego systemu jest przeprowadzenie wizji lokalnej. Nasi specjaliści wykonują ją z niebywałą dokładnością, wyodrębniając przy tym strefy zagrożenia, identyfikując zagrożenia i opracowując procedury, które pozbędą się zidentyfikowanego zagrożenia. Ogromną zaletą jest również to, że nasi specjaliści wprowadzają system, który przeciwdziała tym zagrożeniom, które nie zostały zidentyfikowane wcześniej. Są to tak zwane potencjalne zagrożenia. W obiektach, w których instalujemy system ochrony stacjonarnej, jest on stale kontrolowany, analizowany, by mógł działać skutecznie i w pełni niezawodnie.

Obsługujemy obiekty o różnorodnej specyfice:

  • placówki przemysłowe;
  • miejsca handlowe;
  • centra magazynowo-logistyczne;
  • placówki biurowe;
  • obiekty użytku publicznego;
  • budowy;
  • osiedla;
  • wiele innych obiektów;

Oferujemy ochronę za pomocą systemu specjalistycznych punktów. Należą do nich posterunki stałe, posterunki obchodowe, posterunki recepcyjne oraz posterunki niestandardowe.

Posterunki stałe mają swoje miejsce w strategicznych punktach miejsc chronionych. Są to punkty, gdzie zwykle jest duży i ciągły ruch zarówno ludzi, jak i towarów. Pracownicy znajdujący się w posterunkach stałych maja bardzo zróżnicowany zakres obowiązków. Jest on najczęściej dopasowany do potrzeb zarówno zleceniodawcy jak i całego chronionego obiektu.

Posterunki obchodowe mają na celu chronić obiekt w sposób racjonalny i uzasadniony sytuacją ekonomiczną. Jednocześnie zachowujemy wszelkie najwyższe standardy bezpieczeństwa. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług.

Posterunki recepcyjne biorą udział w codziennym, lecz prawidłowym funkcjonowaniu placówki. Ich funkcją jest wspieranie pracowników ochrony, jeśli pojawi się jakiekolwiek zagrożenie. Pracownicy, którzy tam pracują, są nie tylko przedstawicielami i wizytówkami chronionego obiektu. Posiadają oni kompleksową wiedzę, a także profesjonalne umiejętności z zakresu ochrony fizycznej i procedur bezpieczeństwa.

Posterunki niestandardowe zajmują się wykonywaniem kompleksowej usługi ochrony fizycznej. Pracownicy zajmujący te stanowiska posiadają odpowiednie, specjalistyczne umiejętności. Ich uprawnienia dotyczą zakresu ochrony przeciwpożarowej, BHP, obsługi wagi towarowej, zabezpieczeń technicznych oraz pomocy przedmedycznej.