Solid Group

730 300 600

systemy alarmowe

Proponujemy montaż profesjonalnych
systemów alarmowych różnych marek.


System kontroli dostępu to idealne rozwiązanie, które gwarantuje utrzymanie niezwykle wysokiego poziomu bezpieczeństwa. System kontroli dostępu sprawdza się niezawodnie w przypadku przedsiębiorstwa czy różnego rodzaju instytucji. Popularność tego systemu stale rośnie dzięki wielu możliwościom zastosowania, prostej konstrukcji, łatwej rozbudowy i niskim kosztom realizacji.

Atutem systemu kontroli dostępu są blokady przejść w postaci rygli elektromagnetycznych, zamków elektrycznych, kołowrotów i szlabanów. Dzięki breloczkom, czytnikom biometrycznym i kartom magnetycznym współdziałającym ze sprzętem z łatwością można kontrolować przebywanie osób uprawnionych bądź też nie na terenie obiektu. W ten sposób możemy z łatwością zagwarantować bezpieczeństwo pracownikom i klientom wielu firm i instytucji. Urządzenia pozwalają na nadawanie różnych poziomów uprawnień, co usprawnia pracę i podział pracowników. Możemy ograniczyć dostęp różnym grupom pracowników nie tylko do danych pomieszczeń, ale również w danym czasie. Najczęściej systemy kontroli dostępu są stosowane przez: Biurowce – na terenie tego typu obiektów chronione jest mienie oraz wartości niematerialne. Są to między innymi dane finansowe, dokumenty prawne.

Poprzez rozdzielenie praw dostępu pracownikom do odpowiednich pomieszczeń w określonym czasie unikniemy wielu zagrożeń, które mogą wyniknąć z sabotażu, bezmyślnych poczynań czy braku uwagi. W ten sposób chronimy się przed utratą cennych danych. Szkoły i uczelnie - na terenie szkoły dbamy o bezpieczeństwo nauczycieli, ale przede wszystkim uczniów czy też studentów. Poprzez wprowadzenie systemu kontroli dostępu możemy łatwo ograniczyć dostęp osobom spoza szkoły. W ten sposób gwarantujemy pełne bezpieczeństwo. Banki - są to miejsca, które wyjątkowo często korzystają z systemu kontroli dostępu. Większość stref w takiej placówce jest podłączona do takiego systemu, by rozgraniczyć uprawnienia pracownika do przebywania w danym miejscu. Możemy być wtedy pewni, że dany pracownik nie pozwoli na zainicjowanie zagrożenia. Hotele - są miejscem, gdzie następuje ogromna rotacja dużej ilości osób. Tym sposobem należy zadbać o bezpieczeństwo i zwiększyć jego poziom. Pomoże nam w tym system kontroli dostępu. Świetnym rozwiązaniem, które sprawdzają się idealnie jest karta magnetyczna, która pozwala gościom dostać się do ich pokoju.

Osiedla mieszkaniowe - to miejsce, w którym powinniśmy czuć się bezpiecznie. To oaza, w której spędzamy czas z rodziną, znajomymi, w zaciszu domowym. Świetnym rozwiązaniem jest karta dostępu, która pozwoli dostać się na teren danego osiedla tylko osobom upoważnionym.